Період: 2021 2022 2023 Категорія проекту: Комунікаційні кампанії

Ukrainian Vibes – українсько-німецькі дискусії на теми майбутнього Європи

Ukrainian Vibes – це проєкт, який дає можливість молодим європейцям взяти участь у дискусіях на теми демократії та сталого розвитку та підвищує обізнаність про українську історію та культуру в Європі. Change Communications бере участь у проєкті втретє поспіль: у 2021, 2022 та 2023 роках.

Завдання:

  • Орагнізувати серію онлайн та офлайн-обговорень серед української та німецької спільноти на теми історії України, громадянської активності та наслідків війни для екології та прав людини.
  • Залучити до участі в обговореннях експертів та молодь.

Рішення: 

  • Створення німецько-української молодіжної проєктної команди, проведення тренінгів для команди та постійний експертний супровід роботи команди.
  • Початковий задум полягав у проведенні обговорень наживо у різних містах Німеччини та України. Але через обмеження, пов’язані з ковідом та війною, більшість дискусій відбувалась онлайн. На жаль, жодного обговорення офлайн в Україні не відбулося – лише у Німеччині. Але в Україні пройшло багато насичених та яскравих онлайн подій.
  • Проведення промокампаній серед експертів та молоді для залучення до обговорень в Україні та у Німеччині.
Результати:
  • У 2021 році відбулося 7 онлайн-дискусій із 172 учасниками з 34 країн; понад 195 000 людей були охоплені промокампанією.
  • У 2022 році відбулося 8 офлайн і 3 онлайн-дискусії з 60 офлайн-учасниками з 17 країн і 120 онлайн-учасниками з 24 країн; охоплено понад 500 людей через підписку на інформаційний бюлетень і понад 7 000 людей в Instagram.
  • Створено Каталог Ідей для сталого майбутнього Європи, не обмеженої кордонами ЄС та передано членам Європейського Парламенту у 2021 році.
  • Проєкт посів третє місце Європейської молодіжної премії імені Карла Великого у 2022 році.

Партнери та бенефіціари:

Проєкт реалізовано у співпраці з Democracy International, Національним екологічним центром України (NECU), в рамках Engagement Global ASA-programme funded by the German Federal Ministry for Economic Cooperation and Development, SAP Solidarity Fund та Alfred Toepfer Foundation.

2023 © Change Communications. All rights reserved.
NY 2024