Завдання:
- Сформувати обізнаність українських мандрівників щодо правил та можливостей безвізового режиму в цілому та під час перетину кордону зокрема.
Рішення:
- Проведення якісних та кількісних досліджень для того, щоб виділити пріоритетні аудиторії для комунікації.
- Запуск єдиної платформи, де зібрані відповіді на всі можливі запитання щодо правил та можливостей безвізу – передана на адміністрування МЗС у 2019 році.
- Проведення двох хвиль інформаційних кампаній. 1 хвиля- про правила та переваги безвізу для середнього класу, студентів та потенційних трудових мігрантів. 2 хвиля – про розкриття можливостей безвізу для тих, хто звик подорожути лише за схемою “all inclusive” та потенційних мандрівників, що мають фінансову можливість, але також мають певні бар’єри щодо подорожей як таких.
- Розробка переліку потенційних кризових ситуацій та способів їх пом’якшення або нівелювання та плану реагування на кризові ситуації.
Результати:
- Кількість українців, обізнаних щодо основних правил безвізу, подвоїлася з 25% до 50% населення країни і практично сягнула загальної кількості людей у обраних пріоритетних цільових групах (53% населення).
Партнери та бенефіціари:
Проєкт реалізовано за підтримки Представництва ЄС в Україні у партнерстві з Gopa Com Ltd, Державною прикордонною службою, Державною міграційною службою, Міністерством закордонних справ.